Офiцiйнi позицiї

Итак, с сегодняшнего дня начинается новая, беспрецедентная волна мобилизации...

14.01.2015

Итак, с сегодняшнего дня начинается новая, беспрецедентная волна мобилизации, которая нарушает действующее украинское законодательство (но кого в южном Сомали это смущает и останавливает), поэтому привожу вам пример заявления об отказе от незаконной мобилизации. Учитесь бороться за свои законные права, гарантированные Конституцией и законами Украины! Именно ТАК рождается настоящее, а не бутафорское гражданское общество.

Військовому комісару ______________________________від громадянина (ки) України: ________________________адреса реєстрації: ________________________________ЗАЯВА.Відповідно до вимог статей 3, 17, 21-22, 27, 34-35, 40, 55-68 Конституції України (права і свободи громадянина України, в тому числі на захист життя і здоров'я, не зобов'язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази , і неможливість обмежувати права і свободи людини і громадянина, за винятком випадків передбачених Конституцією України - введенням воєнного чи надзвичайного стану, свободі переконань, совісті і віросповідання), Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» № 3543-XII від 21.10. 1993 (особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку 'зв'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відновний період після закінчення воєнних дій), Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» № 2232-XII від 25.03.1993 року (стаття 4 Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань. 1 Збройні Сили України та інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом. ) ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П.І.Б. _____________________, ________________________ «__» _______ _____ Року народження, громадянин України не виконуватиме незаконні розпорядження чи накази, які загрожують його життю і здоров'ю через проведення незаконної часткової мобілізації без введення воєнного чи надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), в мирний час.

Попереджаю Вас, пане Військовий комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб, винних у посадових злочинах, які привели до значних збитків та загибелі або каліцтва людей.

Прошу мені надати письмову відповідь у строк 48 годин, як близькому родичеві особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також способу призову на військову службу громадянина України _____________________________ (П.І.П.б.), Який викликається в Військовий комісаріат ____________________________________ (повна назва) повісткою від «__» ________ ______ Року, а також про період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень чи наказів, захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.З повагою, ______ Громадянин (ка) України _______ підпис«___» ___________ 20__ року.FB

Коментарі:
jerry 26.01.2015 в 16:45
да не парьтесь народ по поводу "ватной" прошманды бабло рыгово-парашковое отработать нужно вот она и старается хотя сомневаюсь ,что сама (мозг узок у суппппер юриста (поверьте знаю из первоисточников) да и нычкуется она в Бундесе нынче (в ненавистной ей гейропе) "защитница конституционных прав и свобод" а парашку мы все равно вздрючим
Otto Bismark 25.01.2015 в 20:49
На Россию работаешь? Хочешь, чтоб сорвалась мобилизация? Нет, девочка юридически подковання, не будет по-твоему и по-путинскому! Люди возьмут оружие и начнут бить Кремлядь по полной!

Коментувати: